Сонувате за Бентли автомобил? Купете си шалче!

Ако сте вљубени во оваа фантастично елегантна марка, а не можете да си дозволите ама баш ништо од неа, сега имате пригода да се задоволите со едно шалче барем.

bentli 4Производителот на луксузни автомобили ја лансираше линијата на шалчиња Бентли, изработени од камшмир.

bentli 2

Сите шалчиња одговараат на по еден автомобил Бентли, поточно претставуваат конкретен Бентли модел.

bentli 1

На секое шалче стои и симболот кој асоцира на грациозност и елеганција.

Е да, цената, 200 долари.

x

Check Also

Неделен хороскоп (9. до 15. декември): Топ знаци на неделата – Стрелец, Бик и Лав

Оваа недела планетата Меркур влегува во знакот на Стрeлец, одлични вести ги ...