Часовник, совршено дополнување на секојдневниот пролетен изглед

Оваа пролет совршено дополнување на секојдневниот изглед и најмодерен додаток секако се безвременските рачни часовници и брендираниот накит.

Дневните но и вечерни комбинации совршено се дополнуваат со аксесоари од разни големини, бои, дизајн, изработени според највисок светски квалитет.

casovnik 10

Во Македонија единственото место на кое може да се најдат часовници и накит од најпознатите светски брендови како што се: Guess, Just Cavalli, Sector no limits, Esprit, Jacques Lemans, Cerruti 1881 како и Casio со своите подбрендови Edifice, G-Shock, ProTrek и Baby-G  се добро познатите продавници за часовници Мy Time.

Стручните лица од My:Time даваат предлог какви часовници да одберете за вашите пролетни и летни комбинации.

casovnik 4

casovnik 5

casovnik 6

casovnik 7

casovnik 8

casovnik 9

casovnik 1

casovnik 2

 

casovnik 1

Продавниците My:Time се наоѓаат во Градскиот Трговски Центар (ГТЦ), Рамстор и Skopje City Mall.

Посетете не на www.mytime.mk или следете не на www.facebook.com/mytimewatchshop

 

x

Check Also

Накит за на плажа 2015: Никогаш доволно од него!

Модните додатоци како чантата за плажа, шеширот и марамата не се единствени ...