Совршен за плажа: Погледнете го овој пончо фустан од PARFOIS

Сакате да изгледате шик и тогаш кога сте на плажа.

Во PARFOIS најдовме модел на пончо-фустан кој е совршен за летните денови, а особено практичен и секси за на плажа.

Облечете го над костимот за капење, во комбинација со рамни сандали и шарени висечки обетки или неколку белегзии (голем избор на обетки, белегзии и шешири има во  PARFOIS) и ќе добиете ултра модерен летен изглед.

Фустанот е достапен во продажба по примамлива цена, проверете – ТУКА. 

x

Check Also

Додајте шик стил на секојдневната облека! Надградете го вашиот стил со модни додатоци и Huawei Watch GT 2 Pro

Паметните часовници во последно време стануваат сѐ попопуларни, главно поради нивната разновидност ...