Специјална понуда за матуранти и апсолвенти: Шминка + фризура за 1.300 денари во „MISS EN“

Овековечете ја рамката со фотографија која означува една важна етапа од животот на учениците и студентите.
Салонот за убавина „MISS EN“ ќе се погрижи за вашиот изглед да биде еднаков на чиста десетка!
Промотивниот пакет вклучува професионална шминка и фризура во вкупна вредност од 1.300 денари.

Се гледаме во „Мис Ен“.

Салонот за убавина „Мис Ен“ лоциран на улица Петар Поп Арсов број 16.

x

Check Also

Kарактерот на жената е обоен во различни нијанси, знаете ли која е вашата?

Секоја, ама баш секоја жена е убава на свој, посебен начин. И ...