Springfield ранчиња идеални за дождливо време

Заменете ја големата чанта со springfield ранче. Ништо не му може дождот!

rance 12

Познати се предностите на ранчето. Лесно се носи колку и да е полно, а внатрешноста собира бројни модни додатоци, вашата омилена козметика, по некоја книга, нотес, цела една мала подвижна канцеларија…

rance 11

rance 7

Носете го springfield ранчето и со спортски, лежерен изглед, но и со секоја деловна модна комбинација зашто малите спротивности секогаш се всушност најпривлечни за окото.

rance 10

rance 5

 

Побарајте ги овие фенси ранчиња во продавниците Springfield. 

И да, за целосен моден изглед под дождливото небо, комбинирајте ги со омиленото Springfield мантилче или Springfield јакничка.

mantilce 1

esen 6

esen 3

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...