Среќен код за незаборавен викенд во Швајцарија

Ако сте фан на патувањата, авантурите и сакате да истражувате нови дестинации во 2020 тогаш побрзајте и уште денес купете го вашиот среќен Revalid® код.

Токму тој код може да ве однесе на незаборавен викенд каде ќе може облизу да ја доживеете магијата на Швајцарија. Изберете помеѓу релаксирачки престој на прекрасните швајцарски Алпи, или пак да го почувствувате духот на космополитскиот град Цирих, но може да посакате патување до живописниот град Луцерн и со тоа да ја откриете убавината на Швајцарија. Не заборавајте на вашето патување да ги понесете омилените производи од колекцијата Revalid® со цел вашата коса да изгледа убаво, негувано и сјајно на фотографиите за социјалните медиуми.

Производите од колекцијата Revalid® кои учествуваат во наградната игра ќе ги најдете во сите подобро снабдени аптеки низ Македонија а со тоа директно учествувате во наградната игра на Revalid®. На предната страна ќе ја најдете налепницата која го содржи кодот и истиот треба да го внесете на веб страната www.revalid.mk најдоцна до 31-ви декември 2019 година. Важно е по внесувањето да го чувате кодот и фискалната сметка.

Освен патувањето  во Швајцарија, ќе бидат доделени и 50 Revalid® сетови составени од шампон, балсам и маска за коса, како и уште 50 Revalid® сетови во кои има шампон и балсам.

Ние ви посакуваме многу среќа на 8-ми Јануари 2020 кога е главното извлекување.

 

x

Check Also

Каков хотел може да очекувате? Еве што значат ѕвездичките на хотелите

Сте размислувале ли некогаш како се заслужуваат петте ѕвездички на луксузните хотели? ...