Македонската Блејк Лајвли

Станислава Цаневска: го сакам стилот на Блејк Лајвли! И ние го сакаме, Станислава!
stanislava 1

Трендсетерка Станислава не штеди на гардероба и сите пари би ги потрошила на убави парчиња.

„Најмалку штедам на чевли со убави, високи потпетици“, вели таа.

stanislava 4

Во нејзиниот шкаф доминираат фармерките кои ги комбинира со разни маички, кошули и блузи, но не помалку има и фустани особено за пролетната и летната сезона.
Станислава и Драгана - пронајдете која е која?!

Станислава и Драгана – пронајдете која е која?!

Станислава шопингот најчесто го прави во „Зара“, „Манго“ и „Бершка“, но ако нешто и го привлече вниманието од некој друг излог, веднаш влегува во продавницата.

 

Станислава го сака стилот на Блејк Лајвли

Станислава го сака стилот на Блејк Лајвли

Продавачи, дотерајте си ги излозите!

x

Check Also

Чевли инспирирани од кармин

Креаторката Софија Вебстер во соработка со Ревлон дизајнираше колекција чевли украсени со ...