Стартува долгоочекуваната ТОТАЛНА ЧИСТКА во Сара Фешн!!!

Иии конечно!! Долгоочекуваната ТОТАЛНА ЧИСТКА во Сара Фешн старува токму денес! Подгответе се сите вие кои сакате да се подновите со долна облека или чорапи, бидејќи од 10ти до 23ти февруари, во продавниците на Сара Фешн има ТОТАЛНО НИСКИ ЦЕНИ кои ќе ви овозможат ТОТАЛНО ШОПИНГ ИСКУСТВО!

 

Понудата е одлична.. имаат пижами за мажи и жени, машки и женски маици, килоти, боксерки, градници, чорапи за деца, мажи и жени како и хулахопки во сите бои и дезени! Кога ќе сумираме, тоа е ТОТАЛНО ДОБАР избор за целото семејство!

Погледнете ги дел од фотографиите, а следете ги на нивните профили на социјалните мрежи фејсбук и инстаграм за повеќе детали.

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...