Стефан Кнежевиќ во фотосесија Дафт Панк (ФОТО)

Пред објективот на Лука Финоти позираат Стефан Кнежевиќ и неговиот колега Јошка.

stefan 7

Фотосесијата е насловена Дафт Панк, а наменета е за списанието„Факинг јанг магазин“ кое ги претставува овојпат трендовите за есен/зима 2013/2014 година.

stefan 6

stefan 5

stefan 4

stefan 3

stefan 2

stefan 1

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...