Steve Madden ги слави живите бои за лето 2019

Популарната американска модна марка за чевли Steve Madden ја најави летната колекција со кампања во која доминираат живите бои. 

Неонските нијанси го имаат главниот збор, а за романтичните – oдличен избор се црвената и сребрената нијанса на трендовски сандали дизајнирани за лето 2019. Чевли и сандали со потписот Steve Madden за пролет/лето 2019 се достапни во продажба и кај нас, моделите достапни во продажба погледнете ги – ТУКА. 

А, во продолжение, погледнете дел од новата Steve Madden колекција за лето 2019.

x

Check Also

Северина во Струмица го најави есенскиот тренд на силна црвена нијанса

За настапот во Струмица, популарната хрватска пејачка Северина се фотографираше во романтична ...