Стилизирана есен со Axel: Во GRATA ги најдовме највпечатливите фустани

Грчата модна марка Axel повторно изненадува со своите уникатни кроеви и дезени на фустаните. Доколку сте жена која има подвечен сопствен стил, сигурни сме дека овие фустани со долги ракави ќе ви станат омилени есенски пријателки.
Во продолжение, издвојуваме неколку фустани кои се одликуват со индивидуален пристап, замисла и дизајн. Ако и вас ве освојат „од прва“ (не се соменваме во тоа), вистинската дестинација е продавницата за облека и модни додатоци GRATA на ул. Миле Попјорданов, 68.

 

x

Check Also

Новата колекција на ZARA нè подготви за лето 2021

Сонувате за летото и плажите? Модната марка Zara веќе не однесе таму, ...