Што има заедничко Бритни Спирс со некои Македонки?

Погледнете ја добро фотката која пејачката ја постираше на Инстаграм фалејќи се со телото и ќе препознаете во неа дузина Македонки кои се активни на Фејсбук.

бритни 1

Дури и на прв поглед целата „атмосфера“ која доаѓа со фотката на Бритни асоцира на веќе познатата „атмосфера“ од фотките постирани од некои Македонки кои поткачени на кич чевли со високи потпетици и стокмени во ултра-тесна гардероба за вечерно излегување се „овековечуваат“ пред излезната врата од домот.

И што да се каже за расоблечената ѕвезда која вака го најавува своето враќање освен цццццц….

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...