Што мислите за Кидман како Грејс Кели? (ВИДЕО)

Излезе првото видео за филмот Грејс од Монако во кој главната улога на принцезата ја толкува Никол Кидман.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...