Што мислите за новата кампања на Делавињ (ВИДЕО)

Кара Делавињ е главниот лик во новата козметичка кампања на Ив Сен Лоран во која доминира зелената боја.

кара делавињ

Исклучително слаба, облечена во црно со акцент на лицето – драматична зелена шминка, топ моделот Кара Делавињ ја најави новата кампања на Ив Сен Лоран преку Инстаграм, постирајќи ја фотографијата проследена со реченицата „ Ајде, зелено!“.

Зад објективот е славниот фотограф Тери Ричардсон.

Погледнете го видеото.

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...