Што облекува Кели Брук кога тренира

Бикини!

Британскиот модел и глумица Кели Брук постираше на Инстаграм фотка на која покажува во што се облекува кога тренира.

На изненадување на многумина, таа не носи модерна фитнес облека туку бикини.

кели Фотката покажува и дека Кели вложува многу труд за да го задржи фантастичниот изглед.

И нормални се чудењата: Како само можеше Дени Чипријани, од кого неодамна се раздели, да ја изневерува?

x

Check Also

Мисицата Елена Анѓеловска утре ќе се бори за круната на Мис Глоуб во Торонто

Утревечер во Торонто ќе се одржи финалето на Мис Глоуб. Македонска претставничка ...