Sunshine Essentials: H&M ни носи нови модни изгледи за „кежаул“ пригоди

Време е да почнеме да мислиме на гардеробата за потоплите денови. А кога станува збор за пролет 2018, модната марка Х&М има одговор за „кежуал“ модни изгледи.

Новиот тренди водич на шветскиот моден гигант Х&М е насловен ‘Sunshine Essentials’ и нуди идеи како да се дотераме во спортски и лежерен стил за актуелната сезона.

Модните парчиња ги презнтира моделот Отилија Сајмон, а акцентот е на маичките, тексасот, и полесната „кежуал“ гардероба.

Погледнете во продолжение што ни нуди Х&М за сончевите денови.

x

Check Also

Samsung ги прошири можностите на апликацијата SmartThings Find со Galaxy SmartTag опцијата

Прикачете го Galaxy Smart Tag локаторот на клучевите, паричникот или други важни ...