СУПЕР АКЦИЈА: САРА ФЕШН ЧОРАПОМАНИЈА, зачекори со стил!

Ти требаат чорапи? Еднобојни или шарени? Оваа седмица Сара Фешн има огромна понуда на чорапи за мажи, жени и деца, за големи и мали, за сите!

„Чорапоманија“ е големата супер акција во Сара Фешн, која започнува од овој понеделник, 3ти февруари и ќе трае до 9ти февруари – недела.

Чорапите во СФ се супер квалитетни и удобни, а уште повеќе фешн! Како што велат од тимот, Сара Фешн Чорапоманијата е за сите чорапохоличари кои обожуваат да уживаат во комфорт со модерни чорапи! Сега можете да ги купите омилените чорапи со цени кои почнуваат од само 19 денари, а исто така имаат и одлични попусти до -50%!!

Со оваа Сара Фешн Чорапоманија, зачекори со стил!
Следи ги сите објави на фејсбук и инстаграм!

 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...