СУПЕР ОНЛАЈН ПОПУСТ ДО 50% од 5ти до 7ми јуни, ова се нашите омилени парчиња намалени за 50% за шопинг овој викенд (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Овој викенд е одличен за онлајн шопинг!

За да ја донесе модата поблиску до вас, Фешн Груп овозможува супер попусти до 50% на својата онлајн продавница www.fashiongroup.com.mk. Изберете ги вашите омилени парчиња од големата селекција на брендови кои имаат прекрасни пролет/лето колекции и кои едноставно и брзо може да ги купите онлајн.

Ова се нашите омилени парчиња намалени за 50% за шопинг овој викенд. Веруваме дека и вие ќе ги пронајдете вашите.

Geox чевли

https://www.fashiongroup.com.mk/sandali/33532-zenski-cevli

Levi’s женска јакна

https://www.fashiongroup.com.mk/denim-jakna/33381-zenska-denim-jakna

Levi’s машка јакна

https://www.fashiongroup.com.mk/jakni/36125-maska-jakna

Mango кошула

https://www.fashiongroup.com.mk/kosuli/43360-kosula

Мango палто

https://www.fashiongroup.com.mk/palta/36183-palto

SuperDry маица

https://www.fashiongroup.com.mk/maici/45392-maska-maica

Women’secret пижами

https://www.fashiongroup.com.mk/pizami-dolen-del/37008-pizami-dolen-del

Women’secret фустан

https://www.fashiongroup.com.mk/fustani/36991-fustan

Okaidi џемпер

https://www.fashiongroup.com.mk/dzemperi/39495-dzemper

Okaidi јакна

https://www.fashiongroup.com.mk/jakni-1/39557-jakna

 

x

Check Also

ВИКЕНД: МИКА АРГАНАРАЗ ја претставува деним есенската колекција на Massimo Dutti

Модната марка „Масимо Дути„ се фокусира на Париз, Франција, во тренд-водичот за ...