Супер попусти со “Bra Days“ во Сара Фешн!

Од денес, 9-ти март започнува фантастична акција во продавнциите на Сара Фешн, Сара Фешн Премиум, Ред Стар и Даги која трае до 18-ти март.

Сара Фешн го започна „Месецот на жената“ со претставување на новата колекција долна облека и пижами, а сега заедно со преостанатите брендови продолжуваат со супер акција со одлични -30% попуст на сите модели на граднци!

Сега можете да ги имате вашите омилени градници со фантастична цена. Погледнете го изборот на Макмода, а за повеќе модели посетете ги профилите на фејсбук или инстаграм или посетете ги нивните продавници во државата.

Следете ги на официјалната фејсбук страница – ТУКА; и на официјалната инстаграм страница – ТУКА. 

x

Check Also

ФОТО/Вака се носи кариран дезен на 20, 30, 40, 50 години: Учиме од Кејт Мидлтон и Викторија Бекам

Се ближат празниците кои меѓу другото ги врзуваме и со карираниот дизајн, ...