SUPERDRY маички во неонски нијанси

Неонските нијанси се водечки тренд за лето 2019, а во SUPERDRY најдовме две маички без ракави во неонска жолта и розова боја.

Во топлите денови ги носиме во комбинација со шорцеви или мини тексас сукњичка, а секако без нив не одиме на плажа.

Може да замислите само како добро „стојат“ на бронзен, исончан тен?!

Достапни се во продажба во SUPERDRY по намалена цена, а може да се купат и преку официјалната онјалн шопинг страница на Фешн Груп- ТУКА. 

x

Check Also

Папаз во Сараево пречекан со голем аплауз за модната ревија од лимитираната колекција Три

Македонскиот моден дизајнер Папаз предизвика големо внимание во Сараево со неговата луксузна ...