Супермоделите Миранда Кер и Жизел Бундхен во улога на пејачки

Поранешните ангели на Викторија сикрет, Миранда Кер и Жизел Бундхен, се фатија за микрофон и ги покажаа своите гласовни можности.

Жизел по вторпат запеја за модната марка Х&М, во заносен ритам претставувајќи дел од летната мода, а Миранда Кер од друга страна ги здружи своите сили со Боби Фокс претставувајќи ја својата верзија на песната You’re the Boss од Елвис Присли.

x

Check Also

Ирина Шајк во бикини поубава од кога-било, дали се должи тоа на вљубеноста во Канје Вест?

35-годишната руска убавица, поранешен ангел на Викторија Сикрет, буквално блеска во новата кампања ...