Супермоделката Ешли Грем ги покажа стриите по породувањето

 

Плус сајз моделката Ешли Грем продолжува да ги споделува своите мајчински искуства со своите фанови на Инстаграм, охрабрувајќи ги жените да си го сакаат своето тело.

Ешли ги информираше следбениците на Инстаграм дека таа самата не го држи мобилниот телефон во близина на нејзиното бебенце, сметајќи дека вибрациите се штетни.

View this post on Instagram

multitasking sunday

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Меѓу другото, Ешли редовно постира фотографии како го дои бебенцето.

Во еден друг пост пак, таа сподели дека по породувањето се уште се бори со стриите на стомакот.

View this post on Instagram

☕️&🥛

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

View this post on Instagram

same me. few new stories.

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

x

Check Also

Џенифер Анистон бесно им се обрати на фановите: „Проклетата маска мора да се носи”

Џенифер Анистон го отвори својот  Инстаграм профил минатиот октомври, и со првиот ...