Супермоделките Ирина Шајк и Џоан Смолс во нова кампања на Викторија сикрет Bombshell 

 е нов парфем од популарната марка за долна облека Викторија сикрет.

За потребите на кампањата позираат ангелите Ирина Шајк и Џоан Смолс. Зои Гросман го фотографирал динамичното дуо кое го претставува модрниот гламур.

Погледнете го видеото.

x

Check Also

Спречете го опаѓањето на косата со помош на лаванда

Имате проблем со опаѓање на косата? Пробајте го овој делотворен рецепт кој ...