Супермоделот Бела Хадид позира за кампања на новите сладоледи од MAGNUM

Супермоделот Бела Хадид се здружи со модниот дизајнер Александар Ванд за новата кампања на MAGNUM.

Популарниот бренд за сладоледи го ангажираше славниот пар за кампањата насловена Take Pleasure Seriously.

Бела позира облечена во креации на Александар Ванг, и покажува дека ужива во новиот сладолед од MAGNUM. Дополнително, се снимени и спотови кои наскоро ќе ги гледаме на телевизиските екрани.

Кампањата официјално ќе биде претставена на Канскиот филмски фестивал, на 10-ти мај.

x

Check Also

Започна продажбата на HUAWEI MateBook 14s на македонскиот пазар

Потрошувачите кои ќе го купат уредот до 31 јануари 2022 година добиваат ...