Tag Archives: 12

Дневен хороскоп (понеделник): Топ знаци на денот – Водолија и Овен

Овните ќе можат да ги спроведат скоро сите иницијативи, Биковите треба да бидат поеластични и да се справат со сопствената тврдоглавост која им создава проблеми,  Близнаците треба да го искористат позитивниот понеделник без да се двоумот, а Раковите ќе добијат ...

Read More »

12 есенски идеи за нокти што евдај чекаме да ги пробаме

Ако ги следите трендовите во декорирање на нокти за сезоната есен/зима, претпоставуваме веќе дека знаете колку се актуелни жолтите листови на рацете. Земајќи ја предвид и празничната сезона, додаваме уште неколку посвечени решенија, а тука се секако и трендовските нокти ...

Read More »