Тег архиви: 20 попуст

20% попуст по повод отворањето на Sara Fashion е-продавницата

Љубителите на квалитетна долна облека, комфорни пижами, дезенирани и класични хулахопки, чорапи, уникатни костими за капење и аксесорис само во Sara Fashion е-продавницата од денеска ќе можат да го купуваат целиот асортиман со 20% попуст. За да започне шопингот потребно ...

Повеќе »

Роденденски 20% попуст за 20 години постоење Pierre Cardin во Македонија

Познатиот моден бренд Пјер Карден (Pierre Cardin), на 8- ми април го прославува својот 20-ти роденден на македонскиот пазар. Фирмата „Нени Компани“ веќе 20 години им овозможува на македонските потрошувачи да бидат во тек со светската модна сцена. Значајниот јубилеј ...

Повеќе »