Тег архиви: 30 отсто

Големи попусти и супер цени во ORIGINAL MARINES

Искористете ја сезоната на попусти и направете паметен шопинг. Подновете ги најмилите со ново модно парче од италијанската модна марка со докажан квалитет и дизајн – ORIGINAL MARINES, сега по суперповолни цени достапни за секој џеб. Намалувањата се од 30 отсто ...

Повеќе »

9 модни комбинации од Carter`s со попуст од 30%

Омилената марка за деца  Carter`s  продолжува со попустите од 30 отсто во брендираните продавници. Искористете ја понудата и дотерајте ги вашите најмили во модерен стил со модните парчиња од  Carter`s препознатливи по квалитетните, пријатни материјали за носење. Попустот од 30 отсто ...

Повеќе »

30 отсто попуст на летната колекција: Погледнете ги намалените модни парчиња во Carter’s

Популарниот моден бренд за деца Carter’s стартува со нови намалувања. Сега, со попуст од 30 отсто може да купите и модни парчиња од новата, летна колекција. Погледнете ги намалените фаворити. И секако, искористете ја шансата за паметен шопинг. Продавниците Carter’s се ...

Повеќе »

Време е за паметен шопинг: Попусти до 50 отсто во Orignial Marines

Убава вест ни доаѓа од Orignial Marines. Сега, дизајнерската облека на популарната италијанска модна марка може да ја купиме со намаление на цените до 50 отсто. Односно, пролетната Orignial Marines колекција е на попуст до 50 отсто, додека новата летна колекција има ...

Повеќе »