Тег архиви: 5 парчиња

Топ 5 парчиња од есенската колекција на Х&М

За есенската сезона Х&М ни нуди изобилство на трендовски парчиња преку неколку колекции со различен стил и дух, од кежуал до елегантни. Сепак, одбравме 5 парчиња за кои веруваме дека сигурно брзо ќе се распродадат. Што велите за топла јакна ...

Повеќе »

Лето со Mango: 5 неопходни модни парчиња за на плажа

И на плажа сакаме да изгледаме стокмени. А за модерен изглед потребни ни се само 5 модни парчиња. Секое парче за себе -практично и шик. Сите пет ги одбравме од една модна марка. Секако, од Манго. Слемен шешир Шарен топ ...

Повеќе »