Tag Archives: 54 години

Памела Андерсон позира угол гола за Венити Фер

52-годишната глумица покажува дека може да се биде секси без разлика на возраста. Згодна и провокативна, Андерсон позира за јануарското издание на италијанскиот Венити Фер. Во фотосесијата има сосема „голи“ фотографии.

Read More »

Ел Мекферсон – авион на 54 години, сеуште го оправдува надимакот Тело

Супермоделот од 90-те години, Еле Мекферсон, веќе три децении го оправдува надимакот “The Body”. Во 90-те беше една од најбараните менекенки за рекламирање на костими за капење и долна облека, поради неверојатното тело. Но, новите фотографии кои ја „уловија“ оваа убавица ...

Read More »