Тег архиви: анимирана приказна

Картие (повторно) воодушевува со рекламниот новогодишен спот

Двете палави леопардчиња и годинава се главни ликови во празничната кампања на луксузната марка за накит Картие. Зимската анимирана приказна на Картие со која ги честита божиќните и новогодишните празници е повторно во центарот на вниманието. Двете леопардчиња си играат ...

Повеќе »