Тег архиви: Бар Рафаели

Супермоделот Бар Рафаели се омажи

Миленичката на Спортс Илустрејтид и нејзиниот вереник Ади Езра си ги разменија прстените пред 300 гости од семејството и пријатели, во Кармел Форест Спа ресотрот во Хаифа, Израел. 30 годишната Рафаели беше облечена во венчаница од модната марка Chloé. Познатиот израелски ...

Повеќе »