Тег архиви: Бехати Принслу

Топ моделот Бехати Принслу го најави своето враќање на шоуто на Викторија сикрет

Традиционално во ноември ќе се случува спектакуларното шоу на Викторија сикрет, а листата на модели кои ќе настапат оваа година е веќе објавена. Од популарните ангели до нови лица, на листата се многу прочуени имиња меѓу кои и ветеранот-ангел Бехати ...

Повеќе »

Мирисајте на Бехати Принслу ова лето

Летото се ближи, па вистинско време е за промена на парфемот кој треба да биде полесен и посвеж од оној „зимскиот“. И еве еден нов летен парфем насловен  „I AM JUICY COUTURE“ кој го рекламира супермоделот Бехати Принслу. Свежиот парфем ...

Повеќе »

Бехати Принслу – 2015 е нејзина година!

Ангелот на Викторија сикрет, Бехати Принслу, ќе ја краси насловната страница на каталогот за костими за капење која го издава оваа марка за долна облека. Престижноста на овој каталог е еднаква на онаа која ја има списанието „Спортс илустрејтид“. Иако ...

Повеќе »

Зад сцената: Бехати Принслу на проба за големото шоу на Викторија сикрет

По фотографиите на супермоделот Даутцен Крус како ги пробува моделите кои треба да ги носи на модната ревија на Викторија сикрет, се појавија и фотографии од пробите на Бехати Принслу.   Прекрасниот ангел на Викторија сикрет очигледно се забавува во ...

Повеќе »