Тег архиви: близнаци

Неделен хороскоп (30-ти септември до 6-ти октомври):Топ знаци на неделата – Шкорпија, Вага и Близнаци

Оваа недела планетата Меркур го напушта знакот Вага и влегува во Шкорпија, носејќи одлични вести за Шкорпиите и за сите водни знаци. Убави вести стигнуваат и за Девиците и Јарците. А вие, во кој знак сте родени? Прочитајте го неделниот ...

Повеќе »

Неделен хороскоп (23ти до 29ти септември): Топ знаци на неделата – Лав, Близнаци и Вага

Оваа седмица Овните, Раковите и Јарците ќе имаат проблеми на љубовен план. Фаворити на неделата се Водолиите, Близнаците и Вагите. А вие, во кој знак сте родени? Прочитајте што ви зготвија ѕвездите за периодот од 23ти до 29ти септември. Овен ...

Повеќе »

Славни близнаци кои треба да ги следите на Инстаграм: Имаат стил, а се суперзгодни…

Многу сте пропуштиле доколку не сте ѕирнале барем еднаш на нивните Инстаграм профили, зашто овие момци и девојки не само што се успешни, туку собираат околу себе илјадници фанови поради нивниот беспрекорен стил. Џордан и Зак Стенмарк Австралиските браќа Џордан ...

Повеќе »