Tag Archives: боси

Направете сами боси сандали

Инспирирани од индијската традиција, босите сандали влегоа во западниот свет и станаа барано парче моден додаток за летната сезона. Толку се нежни и убави што се вистински украс на нозете. Личат на римјанки без подлога, можат да бидат плетени, кожени ...

Read More »