Tag Archives: Бред Пит

Ја обновија врската: Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно

Откако прв ја објави веста, австралискиот „Океј“ предизвика лавина коментари. Брет Пит и Џенифер Анистон се видени заедно во Калифорнија, како уживаат во вино во свеж љубовен почеток. -Нивната љубов е посилна од билокога. А Бред сфатил дека Анџелина била ...

Read More »

Бред Пит и Џенифер Анистон – емотивна средба на доделување на наградите SAG

Двајцата поранешни сопружници средечно се поздравија на настанот во Холивуд каде и двајцата беа поканети. Следувала топла прегратка и меѓусебна размена на комплименти. Конечно се случи тоа што фановите со нетрпение го очекуваа. Преслатка средба меѓу Бред Пит и Џенифер ...

Read More »

Анџелина Џоли и Бред Пит во проблеми со разводот

Поранешниот славен пар изгледа дека се соочува со бројни проблеми за да се разведат. Анџелина Џоли и Бред Пит сè уште не го дефиниралe нивниот развод. Поранешните сопружници побарале од судот повеќе време за да успеат да постигнат финансиски договор ...

Read More »

Поглед на куќата во која живееле Бред Пит и Џенифер Анистон

Куќата на Беверли Хилс во која во текот на својот брак живееле глумците Џенифер Анистон и Бред Пит е на продажба. Се продава по цена од 56 милиони долари. Изградена е во 1930-те години, располага е со 1.115 квадратни метри, ...

Read More »

Нов холивудски љубовен пар: Бред Пит во врска со Шарлиз Терон

Како што пренесуваат странските весници, постои нов љубовен пар во Холивуд. Во последните денови се погласни се гласините за врската меѓу глумицата Шарлиз Терон и нејзиниот колега, Брет Пит. Добитничката на Оскар за фимот „Монструм“ и познатиот глумец наводно се ...

Read More »

Изглед на денот: Бред Пит во црно кадифено сако и пеперутка-вратоврска

54-годишниот глумец Бред Пит се појави во елегантно издание на гала вечерата организирана од луксузната компанија за часовници, Брајтлинг, за која е ангажиран како портпарол. Дотеран во стилот на Џејмс Бонд за настанот кој се случуваше во Пекинг, носеше кадифено смокинг ...

Read More »

Леонардо Ди Каприо го прослави роденденот, немало средба на Џенифер Анистон и Бред Пит

Холивудскиот глумец Леонардо Ди Каприо во неделата го прослави својот 44ти роденден во присуство на бројни гости од А листата на Холивуд. Фановите на Џенифер Анистон и Бред Пит однапред се радуваа на роденденот на Каприо, како можност на овој ...

Read More »

Анистон и Пит на таен меден месец во вилата на Џорџ Клуни во Италија?!

Некои од италијанските весници известуваат дека Џенифер Анистон и Бред Пит се забележани заедно на романтичен викенд на Езерото Комо. Австралискиот магазин New Idea ја потврдува оваа вест дека минатиот викенд поранешната славна двојка е видена заедно во Италија. По лавината шпекулации ...

Read More »

Судот: Анџелина Џоли мора да му ги дава децата секој втор ден на Пит

Судијата се изјаснил дека Анџелина Џоли мора да му дозволи на нејзиниот иден екс сопруг Бред Пит почести посети на нивните шест деца, пред Судот да го потпише пераментниот договор. Според „Бласт“, овие чести средби на Пит со децата сега ...

Read More »

Анџелина Џоли против Бред Пит: Не плаќа доволно алиментација за децата!

Анџелина Џоли смета дека нејзиниот поранешен сопруг, Бред Пит, не и дава доволно пари за издржување на децата. Но, реалноста изгледа поинаку. Анџелина Џоли им се врати на расправиите околу разводот со Бред Пит. Глумицата се изјаснила пред судот дека ...

Read More »