Tag Archives: Бред Пит

Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно

Бред Пит и Џенифер Анистон треба да глумат заедно во филм. И тоа за првпат би биле заедно на филмското платно. Оваа вест ги израдува нивните фанови, но и фановите кои им се заеднички и кои навиваат славната поранешна двојка ...

Read More »

Еве како Бред Пит успеа да излезе посилен од разводот со Анџелина Џоли

По помалку од две години по разводот, Бред Пит е нова личност: еве како успеа да излезе од најлошиот период во неговиот живот и да се врати во најдобра форма и посилен од билокога. Бред Пит е како феникс. Кога ...

Read More »

Џенифер Анистон сеуште ги чува пораките од Бред Пит

Џастин Теро се чувствувал несигурно кога дознал дека Џенифер Анистон сеуште ги чува белешките дадени од нејзиниот прв сопруг Бред Пит. Според некои американски весници, бракот на славната двојка, кој бездруго бил на нестабилни „нозе“, конечно завршил кога Теро дознал дека ...

Read More »

По разводот – Анџелина Џоли позира на насловната страница на „Венити фер“

Актерката Анџелина Џоли позира за насловната страница на септемвриското издание на списанието „Венити Фер“. Фотографирана од Мерт&Маркус, 42-годишната убавица ја покажува скулптуралната фигура, облечена во елегантни фустани. Во интервјуто, Анџелина зборува за разводот од Бред Пит, нагласувајќи дека поминала низ ...

Read More »

Бред Пит првпат проговорува по разводот: Многу пиев, не можам да се грижам за децата…

„Тоа беше како смрт, признавам многу пиев..“, глумецот Бред Пит за првпат прозборува за разводот со Анџелина Џоли во интервју за списанието  GQ Syle и нема намера да излезе како победник. Интервјуто е исповед и во него Пит, познат како најпосакуван ...

Read More »

Би го препознале? Даркерски стил на познатиот глумец

Навикнати да го гледаме на црвените ќилими во „изгланцано“ издание, со средена коса и облечен во смокинг кој „крца“, новите фотографии на кои Бред Пит како пристигнува на аеродромот во Лос Анџелес, ја покажуваат неговата „темна“ модна страна. И можеби ...

Read More »