Tag Archives: бредли купер

Ирина Шаик на насловната на Вог, во интервјуто се исповеда за Бредли Купер и ќеркичката

Руската убавица Ирина Шаик ја краси насловната страница на мартовското издание на Вог. Фотосесијата во внатрешните страниц пак, е придружена со интервју, во кое супермоделот се „исповеда“ колку е тешко да се биде самохрана мајка, нагласувајќи дека се „распаѓа“. Двегодишното ...

Read More »

Бредли Купер со ќеркичката Леа на црвен тепих

Први фотографии во јавноста на глумецот и неговата двегодишна ќеркичка Леа. Популарниот холивудски глумец Бредли Купер се појави во Вашингтон на промоција на колегата Дејв Шапел. Ова е прва официјална пригода каде таткото и ќерката се појавуваат заедно. Леа ужива во ...

Read More »

Оскари 2019: Лејди Гага со ѓердан од „Тифани“ кој го носела Одри Хепберн

Филмот „Ѕвездата е родена“ , во кој заедно глумеа Лејди Гага и Бредли Купер, беше еден од фаворитите на Оскарите, а ја освои наградата за Најдбра оригинална песна. Станува збор за песната “Shallow” за која Гага и Купер неодамна добија и ...

Read More »