Tag Archives: Caprisa

Пенелоп Круз позира за пролетната колекција на Caprisa

Глумицата Пенелоп Круз се врати како заштитно лице на Caprisa за кампањата на оваа марка за сезоната пролет/лето 2018. Популарните чанти од новата колекција на Caprisa одлично се вклопија во волшебната атмосфера на фотосесијата реализирана во Неапол, Италија. Ѕвездата од „American ...

Read More »