Тег архиви: цени

ЕКСТРА ЦЕНИ со Penti манија низ целата држава!

Чујте и почујте! Стартува супер Пенти манија акцијата низ целата држава! Хулахопките што ги сакате сега се со екстра цени, а понудата трае само од денес, 6ти до 24ти ноември. Производите од Пенти манија можете да ги најдете во продавниците ...

Повеќе »

Стартува есенската WOW распродажба со попусти до 80% во Веро центар

Почнува најголемата есенска распродажба во продавниците во Веро центар во Скопје со неверојатни попусти до 80%. Речиси сите продавници во Веро центар, вклучувајќи го и Веро маркетот, од 6 до 10 ноември (од среда до недела) на потрошувачите ќе им ...

Повеќе »

По која цена ќе се продаваат модните парчиња од колекција Kenzo за H&M

Со нетрпение се очекува колекцијата на Kenzo за H&M во продавниците на H&M ширум светот. Веселите бои, анимал-принтовите, модерните дизајни и драматичните кроеви направија оваа колекција да биде една од најзборуваните и најпосакуваните во вториот дел до тековната година, но сепак, многумина прашуваат ...

Повеќе »

Колекција чевли Кристијан Лубутен: Какви модели и по која цена среќничките ќе си ги купат

Нови модели, различни стилови и голем избор на бои – новата есенска колекција на познатиот дизјнер на чевли Кристијан Лубутен воодушевува. Сандалите со крилца се едни од главните фаворити на колекијата. Дотапни се во сребрена, златна и розова боја, а ...

Повеќе »