Тег архиви: Чарлиз Терон

Црвен тепих: Сончевиот изглед на Чарлиз Терон

Чарлиз повторно донесе сонце на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал. Овојпат облечена во жолт фустан од марката Диор. На премиерата на филмот „Мед Макс“ глумицата донесе гламур каков што и очекуваме на фестивалите. Љубовта на Чарлиз Терон и Диор ...

Повеќе »

Изглед на денот: Чарлиз Терон во Изабел Маран фустан

На гостувањето во емисијата „Добро утро Америка“ глумицата пристигна облечена во шарен фустан со потпис на Изабел Маран. Изгледот го надополни со трендовска црна кожена јакна од марката Сен Лоран, сребрени обетки во форма на тријаголник од марката Џенифер Маер ...

Повеќе »