Тег архиви: часовник

Ви здодеа кожното ремче? Пробајте со омилената марама

Малкумина можат да си дозволат да имаат цела колекција на часовници па постојано да ги менуваат според пригодата и расположението. Најчесто имаме еден до два, и некогаш ни станува здодевно и да погледнеме на него – на истиот часовник кој ...

Повеќе »

Време е за чај – часовник

Многумина го почитуваат и обожаваат ритуалот на попладневниот чај, а токму ним им е наменет овој часовник Време е за чај. Љубителите на попладневното пиење на чај сега можат да го надополнат овој ритуал со едно дизајнерско парче на часовник, ...

Повеќе »

Ексклузивен Порше ѕиден часовник

Производителот на луксузни автомобили Порше ја прошири својата Драјверс колекција на ексклузивни предмети направени од делови на спортски автомобили. По фасцинантниот дизајн на работната столица направена од седиште на Порше 911 и полицата направена од спојлер на моделот 911 ГТ3, ...

Повеќе »