Тег архиви: чиста на желби

Листа на желби: Плисираната сукња од H&M

Од зимската колекција на Х&М вистинска ѕвезда на Инстаграм е плисираната црно-бела сукња. Оваа недела ја ставаме прва на нашата шопинг листа. Сукњата предизвика внимание кај модните блогерки кои ја облекоа и позираа во неа, а добрата вест е дека ...

Повеќе »