Tag Archives: Џенифер Анистон

Џенифер Анистон бесно им се обрати на фановите: „Проклетата маска мора да се носи”

Џенифер Анистон го отвори својот  Инстаграм профил минатиот октомври, и со првиот пост ја урна мрежата, а за неколку часа направи рекорд во бројот на следбеници. Глумицата главно го употребува профилот за поддршка на важни прашања, како што направи и ...

Read More »

Ја обновија врската: Бред Пит и Џенифер Анистон повторно заедно

Откако прв ја објави веста, австралискиот „Океј“ предизвика лавина коментари. Брет Пит и Џенифер Анистон се видени заедно во Калифорнија, како уживаат во вино во свеж љубовен почеток. -Нивната љубов е посилна од билокога. А Бред сфатил дека Анџелина била ...

Read More »

Бред Пит и Џенифер Анистон – емотивна средба на доделување на наградите SAG

Двајцата поранешни сопружници средечно се поздравија на настанот во Холивуд каде и двајцата беа поканети. Следувала топла прегратка и меѓусебна размена на комплименти. Конечно се случи тоа што фановите со нетрпение го очекуваа. Преслатка средба меѓу Бред Пит и Џенифер ...

Read More »

Пробајте ја диетата на Џенифер Анистон, ефикасна е!

Оваа диета е совршена за оние кои не можат многу да размислуваат што да јадат додека се на диета, зашто моделот на исхрана е многу едноставен, а резултатот загарантиран. Диетата може да се држи десет или четиринаесет дена, а може ...

Read More »

Џенифер Анистон се извини што го „урнала“ Инстаграм

Кога го активираше својот Инстаграм профил, се склучи технички проблем односно „пад“ на Инстаграм поради огромниот број на фанови кои „навалија“ на профилот. -Се колнам дека не сакав да го урнам…Ви благодарам дечки за љубезното добредојде“, се шегува 50-годишната глумица ...

Read More »

Инстаграм профилот на Џенифер Анистон молскавично брзо собра над 11 милиони следбеници

Новата Инстаграм страница на глумицата Џенифер Анистон, предизвика привремена „несреќа“ на платформата на Инстаграм, поради огромен број на фанови кои прифатија да ја „следат“. Поранешната ѕвезда на серијата „Пријатели“, официјално го направи своето деби на Инстаграм минатиот вторник. За еден ...

Read More »

Изглед на денот: Џенифер Анистон во фустан кој визуелно го стеснува струкот

Глумицата Џенифер Анистон блесна на настанот на „Veriety“ -Power of Women, кој се случи во Лос Анџелес, а кој ја слави моќта на жените во Холивуд. За оваа прилика глумицата облекла миди фустан без ракави од модната марка Alexander McQueen. Иако ...

Read More »

Поглед на куќата во која живееле Бред Пит и Џенифер Анистон

Куќата на Беверли Хилс во која во текот на својот брак живееле глумците Џенифер Анистон и Бред Пит е на продажба. Се продава по цена од 56 милиони долари. Изградена е во 1930-те години, располага е со 1.115 квадратни метри, ...

Read More »

По веста за посвојување дете, Џенифер Анистон купува ранч со коњи

Ѕвездата на серијата пријатели е многу актуелна во весниците во последно време, а причините се различни. По веста дека глумицата Џенифер Анистон одлучила да посвои девојченце од Мексико, доаѓа веста дека Анистон ќе купи ранч и куќа од 25 милиони ...

Read More »

Леонардо Ди Каприо го прослави роденденот, немало средба на Џенифер Анистон и Бред Пит

Холивудскиот глумец Леонардо Ди Каприо во неделата го прослави својот 44ти роденден во присуство на бројни гости од А листата на Холивуд. Фановите на Џенифер Анистон и Бред Пит однапред се радуваа на роденденот на Каприо, како можност на овој ...

Read More »