Тег архиви: Џенифер Лопез

Џенифер Лопез снима нов филм, гардеробата која ја носи е многу шик

Пејачката и глумица снима романтична комедија „Marry me“ а партнер во филмот ѝ е Овен Вилсон. Според списанието Variety, филмот ќе биде нешто помеѓу Notting Hill  и A Star Is Born. Џенифер Лопез во филмот игра девојка која го открива неверството ...

Повеќе »

Џенифер Лопез лансираше нов парфем

Џенифер Лопез лансираше нов парфем во продажба. Пејачката и глумица го најави лансирањето на нејзиниот парфем насловен „Promise“, кој е инаку, 25-от парфем во нејзината мирисна империја. Парфемот, кој се продава преку Интернет на страницата Ulta Beauty и во продавниците, ...

Повеќе »

Џенифер Лопез го покажа своето згодно тело во бикини на Инстаграм

Џенифер Лопез се соживеа со ликот кој го глуми во новиот филм Hustlers, кога на њујоршките улици е фотографирана во цн раскопчан дуксер со качулка под кој се гледа белиот спортски градник во комбинација со чизмички Ugg. Но набрзо по оваа ...

Повеќе »

Греми 2019: Џенифер Лопез во екстравагантна Ралф&Русо креација

На најголемиот музички настан доминираа екстравагантните модни изгледи, а Џенифер Лопез секако беше ѕвезда на црвениот тепих. Мајка на две деца, Лопез ја покажа својата топ форма и фигура на 10ти февруари, на црвениот тепих на Греми наградите. Модниот избор ...

Повеќе »

Фотосесија на Џенифер Лопез за Harper’s Bazaar

Џенифер Лопез ги покажува своите совршени облини во фотосесијата на февруарското изданија на американскиот Harper’s Bazaar. Во жешка црвена модна комбинација, пејачката позира и за насловната страница. Фотографирана од Камила Акранс, Лопез е облечена во фустан од Гучи со црн нагласен ...

Повеќе »

Изглед на денот: Џенифер Лопез во „кежуал“ стил

По промоцијата на нејзиното ново музичко видео Limitless во кое учествува и нејзината слатка ќеркичка Ема (10), Џенифер Лопез е фотографирана во кежуал издание. Фотографиите се направени пред ресторанот кадешто Лопез со сопругот се упатиле на вечера. 49годишната мултиталентирана ѕвезда ...

Повеќе »

Џенифер Лопез лансира сопствена козметичка линија за нега на кожа

Џенифер Лопез што да допре го претвора во злато. После низа парфеми кои беа успешно лансирани, популарната пејачка најави лансирање на сопствена козметичка линија за нега на кожа, која ќе биде во продажба на почетокот на 2019. „Веќе долго работам ...

Повеќе »

Еве колку заработи Џенифер Лопез за 20-минутниот настап во Катар

За 20-минутниот настап во Катар, популарната пејачка Џенифер Лопез заработила 2 милиони долари. Но, тоа не е се. Милион долари и биле претходно исплатени за гаранција дека таа ќе дојде, како и за приватен авион, луксузен хотел и други луксузи. ...

Повеќе »

Џенифер Лопез во суперсекси издание за Инстајл магазин

Поминаа цели 18 години откако Џенифер Лопез на црвениот тепих на Греми наградите се појави во неверојатно секси издание – облечена во проѕирен Вераче фустан, во зелена нијанса, со длабоко деколте. Во слично, секси издание, пејачката сега може да ја ...

Повеќе »

Изглед на денот: Високите тексас чизми на Џенифер Лопез

Популарната пејачка и глумица, Џенифер Лопез, ги изненади њујоркчани со секси изглед. Лопез на њујоршките улици се појави облечена во бела кошула во комбинација со тексас чизми на висока потпетица. Изгледот е надополнет со трендовски очила за сонце, црна кожена ...

Повеќе »