Tag Archives: Џенифер Лоренс

Џенифер Лоренс пак падна на доделувањето на Оскарите

Иако годинава и побегна Оскарот за најдобра споредна улога, Џенифер Лоренс повторно успеа да привлече внимание. Глумицата и годинава на доделувањето на Оскарите имаше мала незгода. Минатата година се сопна качувајќи се на бината по својата златна статуетка, а непријатната ...

Read More »

Фустанот на Џенифер Лоренс стана мајтап на Инстаграм

Многумина се пошегуваа со необичната креација на Диор во која се појави Џенифер Лоренс на црвениот ќилим на доделувањето на Златен глобус. Фановите на најразлични начини се обидоа да го ископираат нејзиниот изглед, а фотографиите ги поставија на Инстаграм. Ни ...

Read More »