Tag Archives: Џорџија Џегер

Две пријателки, еден фустан

На забавата на „Ин Стајл“ славната манекенка Кара Делевињ се појави во фустан со потпис на Тиери Муглер, а истиот фустан пред некоку месеци го носеше нејзината најдобра пријателка Џорџија Џегер. Црниот долг фустан со впечатливо деколте пред неколку месеци ...

Read More »