Тег архиви: џорџина родригез

Девојката на Роналдо, Џорџина Родригез, стана русокоса

Девојката на познатиот фудбалер, моделот Џорџина Родригез, направи трансформација, променувајќи ја бојата на косата од темно кафена во руса. Џорџина својот нов изглед го објави на Инстаграм. 23-годишната манекенка од Шпанија, позната по згодното тело, позираше во тесни кожени панталони ...

Повеќе »

Критики за Џорџина Родригез од шпанските медиуми

Додека убавата девојка на Роналдо, Џорџина Родригез, е најфотографираното лице на Филсмкиот фестивал во Венеција, критики кон неа пристигнаа од шпанските весници. Повеќе шпански весници ја искритикуваа 23годишната манекенка, позната како девојка на фудбалскиот ас Роналдо, со кого од неодамна ...

Повеќе »

Која е Џорџина Родригез, најфотографираниот модел на Филмскиот фестивал во Венеција

Шпанската манекенка Џорџина Родригез е новата девојка на најплатениот фудбалер, Кристијано Роналдо. Уште од првиот ден на Филмскиот фестивал во Венеција, Родригез стана главна мета на фотографите. 24годишната манекенка е висока, со порцелански тен и црна коса и преубава е. ...

Повеќе »