Тег архиви: долг фустан

4 причини зошто да НЕ облечете долг фустан како овој на Кардашијан

На црвениот тепих на Тајм 100 Гала, Ким Кардашијан се појави во раскошен фустан, креација на Sophie Theallet. Фустанот беше толку долг и непрактичен што не и предизвика проблем само неа, туку и на сите кои беа во непосредна близина. Еве ...

Повеќе »