Тег архиви: дру баримур

Дру Баримур лансираше весела модна колекција по прифатливи цени, достапна на „Амазон“

Глумицата Дру Баримур пријатно ги изненади модните и нејзини фанови со нова колекција која изобилува со шик и колоритни модни парчиња, а веќе е достапна во продажба на Амазон. За уште поголемо задоволство цените се многу пристојни. Откако се покажа ...

Повеќе »

Би носеле „Дру Баримур“ очила за сонце за 33 долари?

Глумицата дизајнираше линија на очила за диоптер и очила за сонце. Достапни се на Интернет продажба, по многу прифалтива цена. Би носеле модерни очила за сонце со потпис на глумицата Дру Баримур, која во оваа колекција се појавува како моден ...

Повеќе »