Тег архиви: Џастин Бибер

Џастин Бибер е прекрасен…

…специјалитет од модниот ресторан Келвин Клајн Да не прозиваме никого, и да не речеме „нека крене рака оној кој не се согласува со тоа дека ова младо момче, музичарче, изгледа фантастично во оваа рекламна кампања“.И дека е главна намирница на ...

Повеќе »

Џастин Бибер е суперсекси во кампањата на Келвин Клајн

Не станува збор за шега, иако и ние на прв поглед помисливме дека некоја група фанови на пејачот си поиграла со некаква фотомонтажа. Џастин Бибер е новото лице на линијата за долна облека и џинс на Келвин Клајн. Модната марка ...

Повеќе »